چهارشنبه, 09 مهر 1393 16:50

کرکره برقی شفاف ضد سرقت | کرکره برقی ضد سرقت | ایپاکو

این مورد را ارزیابی کنید
(57 رای‌ها)

اگر به دنبال کرکره برقی با امنیت بالا هستید پیشنهاد ما کرکره برقی شفاف ضد سرقت | کرکره برقی ضد سرقت پلی کربنات است این کرکره ها ضد حریق، ضد ضربه، نشکن و ... است.

-----------------------------------------------------------------------

کرکره برقی شفاف ضد سرقت

کرکره برقی شفاف ضد سرقت | کرکره برقی ضد سرقت

در کرکره برقی پلی کربنات این تیغه ها کاملا شفاف بوده و ترکیب رنگ خاصی ندارند و برای اماکن نیازمند امنیت بالا مانند بانک ها، صرافی ها، دفتر اسناد و... کاربرد دارند. در جاهایی که از این درب استفاده می شود، به دلیل شفاف بودن تیغه ها، ممکن است در شب داخل محل دیده شود. از طرفی این تیغه ها نشکن، ضد حریق، ضد ضربه، ضد خش و ... می باشد.

معرفی کرکره ضد سرقت :

ویژگی ها و کاربرد کرکره ضد سرقت :

مشخصات فنی کرکره پلی کربنات :

کلیپ کرکره شفاف پلی کربنات :

گالری تصاویر کرکره پلی کربنات : 

بیشتر بخوانید :

چنانچه تمایل دارید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی موتور کرکره برقی وارد شوید :

 

.

 

معرفی کرکره برقی ضد سرقت 

موادی که این تیغه ها از آن ساخته شده اند جزء مقاوم مترین متریال ها بوده و امنیت و حفاظت در محل را تا چندین برابر افزایش می دهند. به همین دلیل است که اغلب صرافی و بانک ها از این تیغه برای درب های اتوماتیک محل استفاده می کنند.

نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا این مدل تیغه، طرفداران زیادی دارد و از آنجایی که زیبایی و جلوه ظاهری درب را بالا می برند، بسیاری سعی دارند از این تیغه ها برای محل کار و یا به عنوان کرکره برقی شفاف بالکن خود استفاده کنند.

معمولا این تیغه ها رنگ خاصی ندارند، اما اگر کارفرما درخواست کند، می توانند تیغه های پلی کربنات رنگی را نیز تولید کرده و در محل مورد نظر قرار دهند.

تنوع موجود در درب ها زیاد بوده و هر یک مشخصات خاص خود را داشته و به همین دلیل در جاهای مختلف بنا به کاربردشان، از آن ها استفاده می شود. یکی از درب هایی که امروزه از آن استقبال زیادی شده است، درب هایی با تیغه های شفاف پلی کربنات هستند.

کرکره برقی شفاف ضد سرقت

.

ویژگی ها و کاربرد کرکره برقی ضد سرقت

با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله ای که دارند، در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از نفوذ حریق جلوگیری می کند.

این تیغه ها ضد اشعه uv هستند و این مورد را نیز می توان یکی از دلایل مقاومت آن ها برشمرد.

چنانچه این کرکره ضد ضربه در چهارچوب آهنی قرار گیرد به هیچ عنوان تخریب و باز نمیشود و یکی دیگر از مزایای این کرکره ضد سرقت بودن این مورد می باشد که پس از ضربه سارقین و مهاجمین به کرکره هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشده و میتوان کرکره برقی را مانند روز اول استفاده نمود.

در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود.

امنیت بالاتر؛ در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت بالا می برد.

استفاده از تیغه های پلی کربنات شفاف، حتی زمانی که در مغازه یا محل کارتان نیستید، مانند یک تابلوی تبلیغاتی عمل کرده و موجب افزایش فروش شود و این به دلیل رویت داخل مغازه از بیرون است.

بیشتر بخوانید:

حال که اطلاعات لازم درباره کرکره ضد سرقت را به دست آورد، برای مشاهده و محاسبه آنلاین قیمت کرکره برقی کلیک کنید.

کرکره برقی ضد سرقت

.

 

مشخصات فنی کرکره پلی کربنات

در این نوع کرکره برقی شفاف مواد تشکیل دهنده تیغه از جنس پلی کربنات از نوع هونام کره بوده و جهت اتصالات تیغه از لوله های استیل 304 نگیر (ضد زنگ) و میله های فولادی استفاده گردیده است.

جهت استحکام بیشتر این نوع کرکره ضد سرقت از ریل های فولادی با ضخامت 2 میلیمتر با ورق st37 استفاده شده است.

در مواد تشکیل دهنده این نوع کرکره شفاف از مواد ضد uv استفاده گردیده که دارای قابلیت جلوگیری از پرتاب اشعه uv خورشید به کرکره برقی هستند و کرکره دچار کدر شدن و رنگ پریدگی نمی شود.

از مشخصات شاخص کرکره برقی ضد سرقت حک علامت ثبت شده ایپاکو بروی غضروف های آن می باشد که این محصول را از دیگر محصولات مشابه متمایز می نماید.

ضخامت تیغه های پلی کربنات استفاده شده در کرکره برقی ضد سرقت، 6 میلی متر و دیواره ها 8 میلی متری بوده و در مقابل ضربه پتک و دیگر لوازم تخریبی مقاومند.

در فیلم مشاهده خواهید کرد کرکره برقی شفاف پلی کربنات قابلیت ضد ضربه و ضد حریق را دارد و جهت بانک ها و ادارات امنیتی بهترین گزینه می باشد و از آن میتوان به کرکره برقی ضد ضربه و یا کرکره برقی ضد سرقت نامبرد.

در این نوع کرکره مواد تشکیل دهنده تیغه از جنس پلی کربنات از نوع هونام کره می باشد و جهت اتصالات تیغه از لوله های استیل 304 نگیر (ضد زنگ) و میله های فولادی استفاده گردیده است .

جهت استحکام بیشتر این نوع کرکره ضد سرقت از ریل های فولادی با ضخامت 2 میلیمتر با ورق st37 استفاده شده است و چنانچه این کرکره ضد ضربه در چهارچوب آهنی قرارگیرد به هیچ عنوان تخریب و باز نمیشود و یکی دیگر از مزایای این کرکره ضد سرقت این مورد می باشد که پس از ضربه سارقین و مهاجمین به کرکره هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشده و میتوان کرکره برقی را مانند روز اول استفاده نمود.

در مواد تشکیل دهنده این نوع کرکره شفاف از موادافزودنی ضد uv می باشد که دارای قابلیت جلوگیری از پرتاب اشعه uv خورشید به کرکره برقی شفاف می باشد و کرکره ضد سرقت مدکور هیچ موقه دچار کدر شدن و رنگ پریدگی نمیشود .

از مشخصات شاخص کرکره برقی شفاف ضد سرقت حک علامت ثبت شده ایپاکو بروی غضروف های آن می باشد که این محصول را از دیگر محصولات مشابه متمایز مینماید.

ضخامت تیغه های پلی کربنات استفاده شده در کرکره برقی ضد سرقت 6 میلی متر و دیواره های 8 میلی متری میباشد و در مقابل ضربه پتک و دیگر لوازم تخریبی مقاوم می باشد.

بیشتر بخوانید :

حال که اطلاعات لازم درباره کرکره برقی ضد سرقت به دست آوردید، برای مشاهده فیلم کرکره برقی شفاف وارد شوید:

.

 کلیپ کرکره شفاف پلی کربنات

در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود.

امنیت بالاتر؛ در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم، قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت بالا می برد.

مزیت تبلیغاتی؛ هنگامی که صرافی، فروشگاه و ... بسته است قابلیت رویت به مشابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کارشما است.

.

گالری کرکره شفاف ضد سرقت

 

 

کرکره شیشه ای 97

در سال 97 شرکت ایپاکو اولین پروژه کرکره شیشه ای عریض را اجرا نموده است .

این نوع کرکره از معدود نمونه هائی می باشد که شرکت ایپاکو در قالب کرکره برقی شیشه ای اجرا نموده است که این کرکره از جنس پلی کربنات و کرکره فولادی بصورت تلفیقی می باشد . کرکره شیشه ای مذکور در عرض 8 متر و ارتفاع 8 متر جهت فروشگاه نصب گردیده است. این نوع کرکره از تکنولوژی جدیدی در قالب ریل بلبرینگی بهره میبرد که به جهت عریض بودن آن می بایست استفاده میشد تا کرکره با توجه به طول بلند آن دچار شکم دادگی نشود و بصورت خط راست در مسیر مستیقم ادامه دهد . در نصب این کرکره میبایست از داربست بصورت کلی استفاده شود لذا همکاران عزیز توجه داشته باشند قبل از قرارداد تمهیدات لازم را جهت نصب آن مدنظر قرار دهند و لازم بذکر است جهت تنظیم قرارداد کرکره پلی کربنات عریض حتما به هزینه جرثقیل توجه داشته باشید چرا که برای نصب این کرکره چه در زمان بارگیری از محل کارخانه و چه در محل نصب چرثقیل مورد نیاز می باشد.

اطلاعات تکميلي

  • جستجوی مقالات: undefined
تعداد نمایش: 29292 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 20 بهمن 1401 07:36

موارد مرتبط

نظرات (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

آیا از داخل کرکره پلی کربنات آب نفوذ میکند؟

جیهانی
This comment was minimized by the moderator on the site

اگر درتور استانبول دنبال کرکره برقی سکشنال زیر سقفی بودید با ما تماس بگیرید
لینک پیام حذف و پیام منتشر شد

نظر آخرین بار در حدود 2 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شده است touryab
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من میخواستم برای ساختمان هام که تقریبا آماده داره میشه درب و کرکره اتوماتیک بخرم اومدم تو این سایت دیدم هم قیمتش هم محصولاتش خیلی خوبه و چنتا نمونه کارشم از نزدیک دیدم پیشنهاد میکنم خرید نمائید

نظر آخرین بار در حدود 2 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شده است سارا سهیلی
This comment was minimized by the moderator on the site

درب اتوماتیک ازجمله تجهیزاتی است که در سال‌های اخیر موجب راحتی رفت‌وآمد در مکان‌های عمومی شده است. در این مطلب به بررسی مزایا و معایب این نوع درب ها پرداخته ایم.

با پیشرفت تکنولوژی، روزبه‌روز نیاز بشر برای آسودگی بیشتر، به ساخت ابزار و تجهیزات...

درب اتوماتیک ازجمله تجهیزاتی است که در سال‌های اخیر موجب راحتی رفت‌وآمد در مکان‌های عمومی شده است. در این مطلب به بررسی مزایا و معایب این نوع درب ها پرداخته ایم.

با پیشرفت تکنولوژی، روزبه‌روز نیاز بشر برای آسودگی بیشتر، به ساخت ابزار و تجهیزات اضافه می‌شود. درب اتوماتیک ازجمله تجهیزاتی است که در سال‌های اخیر موجب راحتی رفت‌وآمد در مکان‌های عمومی شده است. این روزها در اکثر ادارات، بانک‌ها و حتی درب لابی برای ورودی اصلی ساختمان‌های مسکونی، درب‌های اتوماتیک نصب‌شده‌اند. انتخاب صحیح درب اتوماتیک، متناسب با کاربری فضاها مشخص می‌شود.

ادامه مطلب
نظر آخرین بار در حدود 1 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شده است اکبر
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما