سه شنبه, 27 -2686 22:04

خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

 کرکره برقی یا درب اتوماتیک تون خراب شده؟ دنبال سرویس کار متخصص و کاربلد هستید تا سریع کارتون رو انجام بده؟ با ما در مطلب خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی همراه باشید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی

خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی

خدمات و سرویس

 خدمات یا سرویس ها به هرگونه فعالیت یا مزیت گویند که از یک طرف به طرف دیگر ارائه می‌شود و لزوماً نامحسوس است و مالکیت چیزی را به دنبال ندارد.

یک خدمت، فعالیت یا مجموعه‌ای از فعالیت‌های کم و بیش ناملموس است که معمولاً و نه لزوماً در تعاملات بین مشتری و کارکنان خدمات و یا منابع فیزیکی و یا کالاها و یا سیستم‌های عرضه‌کننده خدمات صورت می‌گیرد و به عنوان راه حلی برای مشکلات مشتری ارائه می‌شود.

خدمات درب اتوماتیک

انواع خدمات و سرویس ها

در مقایسه با محصولات دارای تفاوت‌هایی است. زیتامیل و همکاران (۱۹۹۰) این تفاوت‌ها را به صورت ذیل مطرح می‌کنند:

  • اکثر خدمات نا ملموس می‌باشند. از آن‌جا که خدمات غالباً در قالب عملکرد یا تجربیات به مشتری ارائه می‌شود، تعیین مشخصات فنی یا مهندسی برای آن‌ها به‌صورتی که در زمینه کالاهای ملموس و با هدف ایجاد یکنواختی در تولید متداول است، امکان پذیر نمی‌باشد. به‌همین دلیل شناسایی دقیق معیارهای که مشتریان برای ارزیابی کیفیت خدمات مورد توجه قرار می‌دهند کار چندان ساده‌ای نیست.

  • خدمات ناهمگون و ناهمسان است. خدمات (به‌ویژه خدماتی که به مقدار زیادی از عملکرد نیروی انسانی بهره می‌برد) ناهمگون و ناهمسان می‌باشند. به بیان دیگر عملکرد کارکنان سازمان از یک تولیدکننده یا تولیدکننده دیگر، از یک مشتری با مشتری دیگر و حتی در یک روز با روز دیگر تفاوت دارد. از همین رو بر خلاف محصولات ملموس، استانداردسازی عملکرد کارکنان با هدف تضمین یکنواختی محصول عرضه شده به ندرت امکان‌پذیر است.

  • تولید و مصرف خدمات به‌طور هم‌زمان رخ می‌دهد. مرحله تولید و مرحله مصرف بیشتر خدمات غیرقابل تفکیک می‌باشد. استفاده از خدمات اغلب در زمان عرضه خدمات انجام می‌شود. در اغلب موسسات خدماتی مشتری در همان محل تولید و عرضه خدمت حضور مستقیم دارد و فرایند تولید را به دقت مشاهده می‌کند. خدمات تولید شده را نمی‌توان پیش از مصرف توسط مشتری در محلی انبار نمود. ارزیابی کیفیت خدمات در همان زمانی انجام می‌پذیرد که خدمت مورد نظر مراحل مختلف تولید را طی می‌کند.

  • کیفیت خدمات تنها تابع خروجی فرایند نیست. مشتریان کیفیت خدمات را تنها بر اساس خروجی فرایند تولید خدمت مورد بررسی قرار نمی‌دهند. تمامی جزئیات فرایند ارائه خدمت به مشتری مؤثر است. برای نمونه برای مشتری یک سلمانی تنها وضعیت اصلاح موی سر پس از پایان اصلاح مهم نیست. بلکه نحوه برخورد شخص آرایشگر با مشتری، صمیمیت او، رفتار او در حین آرایش و بسیاری از موارد دیگر نیز ارزیابی مشتری از کیفیت خدمت عرضه شده در آرایشگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

اکثر افراد تصور می‌کنند که تعداد و اهمیت سازمان‌های تولیدی نسبت به سازمان‌های خدماتی بسیار بیشتر است. اما بر خلاف این عقیده، فعالیت‌های خدماتی نه تنها تعداد بیشتری از فعالیت‌های اقتصادی را به خود تخصیص می‌دهند، بلکه از لحاظ ارزش نیز اهمیت بیشتری دارند. پیتر دراکر معتقد است که «همه سازمان‌ها، سازمان‌های خدماتی هستند، بعضی از این سازمان‌های خدماتی محصول نیز تولید می‌کنند.

خدمات درب اتوماتیک شیشه ای

انواع خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی 

خدمات درب اتوماتیک شیشه ای

خدمات درب اتوماتیک شیشه ای شامل تعمیرات فریم، برد، موتور و... است.

هزینه تعمیر کلیه قطعات پس از کارشناسی مشخص خواهد شد به همین سبب ابتدا کارشناس مربوطه به محل اعزام شده و هزینه های تعمیر، نصب و راه اندازی اصولی را برآورد خواهد کرد. هزینه تعمیر بستگی به نوع خرابی و مدل درب دارد و می تواند بسیار متفاوت باشد. همچنین کیفیت و مدل قطعات یدکی بر قیمت نیز بسیار تاثیر دارند.

بیشتر بخوانید:

حال که اطلاعات لازم در مورد خدمات و سرویس ها به دست آوردید، برای دریافت خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی به صفحه خدمات درب اتوماتیک مراجعه کنید.

 

خدمات کرکره برقی

خدمات تعمیر کرکره برقی شامل تعمیر تیغه آلومینیومی، فولادی و گالوانیزه کرکره برقی، تعمیر ریموت، تعمیر موتور (سیم موتور، گیربکس موتور، تیغه موتور)، تعمیرات الکترونیکی کرکره برقی و تعمیرات مکانیکی کرکره برقی، تعمیر موتور ساید زنجیری و توبلار داخل لوله، موتور سانترال MC، موتور 3 فاز، سیم کشی مجدد درب اتوماتیک، روغن کاری درب پارکینگی و ریلی، میکروسوئیچ و... می باشد.

 شما می توانید با استفاده اپلیکشین ایپاکو به آسانی به نزدیک ترین سرویس کار متخصص ایپاکو دسترسی پیدا کنید و با هماهنگی با سرویس کار، خدمات درب اتوماتیک و کرکره برقی به سرعت انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

حال که اطلاعات لازم درباره ی خدمات و سرویس ها به دست آوردید، برای دریافت خدمات از طریق نرم خدمات ایپاکو کلیک کنید.

 

خدمات جک پارکینگ

معمولا علت خرابی و عدم کارکرد صحیح به جک پارکینگ به بازو، چشمی، برد و... وابسته است.

به طور کلی در انواع جک های پارکینگ از یک مکانیسم مکانیکی و پنوماتیکی و یا هیدرولیکی برخوردار هستند که بعد از نصب بر روی درب های لولایی قابلیت باز و بسته کردن در را فقط با فشار دادن دکمه ریموت کنترل ایجاد خواهد کرد، علت برتری جک های هیدرولیکی در مقایسه با جک های مکانیکی قابلیت تردد بسیار زیاد و و همچنین در های صنعتی است.

بیشتر بخوانید:

حال که اطلاعات لازم در مورد خدمات جک پارکینگ به دست آوردید، برای مشاهده اطلاعات کامل اطلاعات فنی جک درب پارکینگ کلیک کنید.

 

 

تعداد نمایش: 4236 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 آذر 1400 10:58

موارد مرتبط

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما