جستجوی نمایندگان

دوشنبه, 02 مرداد 1402 19:08

نمایندگی درب اتوماتیک در قم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
درب اتوماتیک در قم درب اتوماتیک در قم

درب اتوماتیک در قم برای هتل ها ، رستوران ها ، بیمارستان ، درمانگاه ها ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، مغازه ها ، ادارات و ... نصب شده است.

درب اتوماتیک نسل جدید درب های ورودی است که به صورت خودکار باز و بسته می شود. باز و بسته شدن این درب ها ، اصلاً زحمتی برای افراد ایجاد نمی کند. قطعاتی مانند موتور ، برد ، مدارات و ... با همکاری همدیگر موجب باز و بسته شدن درب به صورت اتوماتیک می شوند.

اصلی ترین عاملی که موجب باز و بسته شدن اتوماتیک درب می شود ، سنسورهای درب اتوماتیک هستند. سنسورها ، حضور فرد را تشخیص داده و مقدمات باز و بسته شدن درب را فراهم می کنند.

انواع سیستم های مورداستفاده در درب اتوماتیک

برای ساخت درب اتوماتیک در قم از سنسورهای مختلفی استفاده می شود. به طور کلی سنسورهای درب اتوماتیک در چندین نوع شامل سنسورهای فشار ، سنسورهای حرکت و سیستم های کنترل دسترسی وجود دارند.

سنسور فشار : محل نصب سنسورهای فشار بر روی زمین است. این سنسورها تغییرات وزن یا فشار را به خوبی تشخیص داده و بر این اساس به باز و بسته شدن درب اقدام می کنند.

سنسورهای حرکت : این سنسورها که سنسورهای متداول هستند و بیشتر از آنها استفاده می شوند ، حرکت را تشخیص می دهند.

سیستم های کنترل دسترسی : درب های مجهز به سیستم کنترل دسترسی ، به کمک سیستم کنترل دسترسی باز و بسته می شوند. این درب ها توسط گوشی ، کارت کلید و ... باز و بسته می شوند.

سرعت ، امنیت و راحتی با درب های اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک در قم مزایای زیادی دارد. اگر به موارد زیر توجه فرمایید ، حتماً به نصب درب اتوماتیک اقدام می کنید.

- نصب درب اتوماتیک ، شکل و شمایل مغازه یا محل کسب و کار شما را مدرن و جدید می کند. یک مغازه لوکس یا یک هتل مجلل حتماً باید دارای درب اتوماتیک باشد.

- نصب درب اتوماتیک موجب افزایش سطح ایمنی می شود. حتماً به برقراری امنیت در محل کسب و کار اهمیت می دهید. بنابراین باید درب اتوماتیک را نصب کنید تا در زمان لزوم ، ورود به داخل را منع کنید.

- با وجود درب اتوماتیک می توان از شدت انتقال سروصدا کاست. بدین ترتیب در محیط داخل ، سکوت بیشتری حاکم است.

- یکی از مهمترین مزیت نصب درب اتوماتیک در قم این است که مصرف برق و گاز و ... را کاهش می دهد. زیرا برای رسیدن به دمای ایده آل ، نیاز به افزایش درجه تجهیزات گرمایشی – سرمایشی نیست. با وجود درب اتوماتیک هیچ گرما یا سرمایی به هدر نرفته است.

- با توجه به پیشرفت های حاصل انتظار می رود که درب های ورودی ساختمان ها ، مغازه ها ، ادارات و ... به صورت اتوماتیک باز و بسته شوند. مزیت مهم درب اتوماتیک ، همین تردد آسان از آن است.

- مزیت نصب درب اتوماتیک در مراکز درمانی این است که به دلیل عدم نیاز به لمس درب برای باز و بسته شدن آن ، از انتشار ویروس ها و میکروب ها جلوگیری می شود. این مسئله موجب می شود که از گسترش بیماری های ویروسی مانند کرونا و ... جلوگیری شود.

تک تک قطعات سازنده درب اتوماتیک

ساخت درب اتوماتیک در قم با استفاده از قطعات مختلفی انجام می شود. موتور الکتریکی ، برد الکترونیکی ، مادر برد ، حسگرها ، ریموت کنترل ، میکروسوئیچ ، چشمی ، گیربکس ، چرخ دنده ، قفل برقی ، قفل مکانیکی و ... از جمله قطعات موردنیاز برای  سروهم کردن یک درب اتوماتیک است.

حال با توجه به اینکه درب اتوماتیک از چه نوعی باشد ، ممکن است قطعات دیگری به غیر از موارد گفته شده برای ساخت درب اتوماتیک مورداستفاده قرار بگیرند. اما اغلب قطعات درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب اتوماتیک لولایی ، درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک کرو ، درب اتوماتیک مثلثی و ... مانند همدیگر هستند. اما نقشه ساختمان این درب ها کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

یک نتیجه مهم استفاده از درب اتوماتیک

یک نقش مهم درب اتوماتیک در قم ، ایجاد بستر مناسب برای خروج سریع افراد در مواقع اضطراری است. اگر مشکلی بوجود بیاید و نیاز به خروج سریع افراد باشد ، سیستم های برنامه ریزی شده موجود در این درب ها به گونه ای کار می کنند که شرایط برای خروج حداکثری افراد در سریعترین زمان فراهم شود.

در واقع این درب ها در این شرایط ، در وضعیت همواره باز قرار می گیرند تا افراد از آن به راحتی تردد کنند. همچنین در صورتی که مشکلی بوجود بیاید می توان درب را در وضعیت همواره بسته قرار داد تا امکان ورود وجود نداشته باشد. ممکن است این درب ها مجهز به سیستم فرار باشند تا در شرایط اضطراری بتوان درب را به هر سمت و سویی باز نمود.

خرید درب اتوماتیک در قم

مجموعه ایپاکو سازنده حرفه ای درب اتوماتیک است که توان ساخت انواع درب های اتوماتیک مدرن و پیشرفته را دارا می باشد. این مجموعه بهترین درب های اتوماتیک را با بهترین قطعات ساخته و به مشتریان گرامی ارائه می کند.

ایپاکو ، درب های اتوماتیک خود را با بالاترین استانداردهای جهانی تولید می کند که دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی است و از طول عمر بسیار زیادی برخوردار است. با کارشناسان این مجموعه مشاوره کنید تا شما را در انتخاب بهترین مدل درب اتوماتیک مکان موردنظرتان یاری کنند. کارشناسان با توجه به مکان موردنظر و میزان بودجه شما ، بهترین درب اتوماتیک را به شما معرفی می کنند.

قیمت درب اتوماتیک در قم

هزینه ای که برای خرید درب اتوماتیک می کنید با توجه به مزایایی که استفاده از آن دارد ، واقعاً ارزشمند است. عواملی هستند که برآیند آنها موجب تعیین قیمت درب اتوماتیک می شود. عرض و ارتفاع درب ، تعداد لت های درب اتوماتیک ، نوع و کیفیت اجزاء و یراق آلات درب ، پیچیدگی مدل درب اتوماتیک ، کیفیت شیشه به کار رفته برای درب ، مکانیزم باز و بسته شدن درب و ... از جمله مهمترین این عوامل هستند. اطلاعات درب اتوماتیک موردنظر خود را بیان کنید تا قیمت دقیق درب اتوماتیک را به شما مشتریان قمی محترم اعلام کنیم.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: قم
  • سمنان: قم
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: قم
تعداد نمایش: 274 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 مرداد 1402 22:38
محتوای بیشتر در این بخش: « نمایندگی کرکره برقی در قم

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما